Mbesa gjen pa shenja jete 59 vjeçarin në Tiranë, çfarë dyshohet

0

Një ngjarje është raportuar të ketë ndodhur në Babrru të Tiranës teksa është gjetur i pajetë trupi i 59 vjeçarit Sh.Z i cili jetonte i vetëm në shtëpi.

Konstatimin e ka bërë mbesa e tij e cila ka denoncuar rastin në policinë e Tiranës. Ndërsa mendohet se vdekja i ka ardhur për shkaqe natyrale. Ndërkohë grupi i ekspertizës ndodhet në vendngjarje për të bë inspektimin e plotë të rrethanave.

Njoftimi i Plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.01.2022, rreth orës 13:45, në Babrru, në banesë, është gjetur nga mbesa e tij, pa shenja jete shtetasi Sh. Z., 59 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu