Motori përplaset me shtyllën e tensionit të lartë, vdes 30-vjeçari

0

Një aksident me vdekje ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Kamzës në Tiranë, ku ka humbur jetën një 30-vjeçar.

Motomjeti që ai drejtonte ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë të tensionit të lartë.

I riu ka humbur jetën menjëherë në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.01.2022, rreth orës 13:35, në Kamzë, në vendin e quajtur “Tre fushat”, shtetasi E. K., rreth 30 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë tensioni.

Si pasojë e përplasjes, shtetasi E. K., ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu