Me bukë dhe enë kuzhine me vete, pamjet nga protesta e sotme në Tiranë

0

Qytetarët kanë marrë me vete bukë si dhe enë kuzhine për të theksuar çmimet e larta në vend.

Fotot e mëposhtme janë nga protesta e sotme në Tiranë. Qytetarët janë mbledhur para kryeministrisë për të kundërshtuar rritjen e çmimeve të shportës ushqimore si dhe të karburanteve.

Qytetarët kanë marrë me vete bukë si dhe enë kuzhine për të theksuar çmimet e larta në vend.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu