Me maska krah pastrueses, del fotoja e ‘Grupit të Zjarrit’ të Bashës brenda PD

0

Fotoja që po shikoni është shkrepur brenda selisë qendrore të Partisë Demokratike dhe tregon një grup djemsh të veshur me të zeza e të maskuar. Gruaja që ka pozuar krah ‘grupin të zjarrit’ është pastruesja e selisë blu.

Selia Pd

Në një kohë që në degën qendrore të Partisë Demokratike nuk mund të futen dot deputetët e PD-së pasi dyert janë mbyllur, hyrjen e gjejnë këta djem që siç shihet qartë mbajnë edhe armë në brez.

Si u fut ky grup brenda në seli? Për çfarë shërbejne këta djem të maskuar e të armatosur?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu