Moderatorja seksi “nxjerr zbuluar” Ronaldon, rrëfen natën në shtëpinë e yllit të Man United dhe si ai i kërkoi…

0

Bëmat e yllit të Manchester United, Cristiano Ronaldos, nuk kanë të sosur. Ndonëse tani është i lumtur në krahët e Georgina Rodriguez, Cristiano, mbi shpatulla mbart një sërë romancash.

Së fundmi ka qenë prezantuesja e televizionit dhe radios Alyson Eckmann e cila ka treguar se si ëndrra e shumë vajzave, pra Cristiano Ronaldo, e ftoi atë në shtëpinë e tij.

“Unë organizova eventin e Cristiano Ronaldos për parfumin e tij të ri. Më pas u bëmë miq në festë dhe Cristiano më ftoi në shtëpinë e tij, i thashë jo, në asnjë mënyrë, sepse të nesërmen duhet të punoja. E dija se çfarë do të ndodhte nëse shkoja në shtëpinë e tij,” u shpreh Alyson.

Ndërsa shoqja ime, që ishte atje me mua, tha: Aly, nuk mund të thuash jo, të lutem. Më pas prezantuesja tregon se i kërkoi Ronaldos një shofer dhe një makinë që ta çonte.

“Ne lamë festën, u ndamë. Shoqja ime shkoi me të, unë shkova me menaxherin e tij. Ne përfunduam në shtëpinë e tij dhe pimë disa gota shampanjë dhe më pas, rreth orës tre të mëngjesit, i thashë se doja të shkoja në shtëpi dhe ai më dërgoi me shoferin e tij dhe kaq,”vazhdon moderatorja.

“Kur dolëm nga shtëpia e tij, ai më kërkoi numrin dhe i dërguam mesazh njëri-tjetrit për një muaj, por ishte shumë e thjeshtë: “Përshëndetje si jeni. Çfarë po bëni? Unë jam duke punuar. Unë jam në shtëpinë time”, trego ajo, teksa më pas shtoi se e gjitha mbeti kaq pasi ajo nuk dëshironte që të shkonte më në shtëpinë e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu