Motori përplaset me mjetin vinç të bashkisë, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

0

Pogradec: Aksident tek tunelet panoramike.

Motorri përplaset me mjetin vinç të bashkisë i cili ishte duke punuar për heqjen e dekorit të festave të fundvitit.

Drejtuesi i motorrit nuk ka parë shenjat dalluese se në zonë ka mjet që punon dhe githashtu i ka penguar shikim dielli teksa ka kaluar pranë mjetit duke u përplasur në pjesë ne pasme të tij dhe duke marrë plagë në këmbë. Është transportuar në spital jashtë rezikut për jetën.

Policia në vendngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu