Mungoi për shkarkimin e Metës, Rudina Hajdari rregullon marrëdhënien me bashkëshortin

0

Deputetja Rudina Hajdari mungoi gjatë ditës së djeshme në Kuvend, ku u shkarkua presidenti i vendit Ilir Meta, pasi prej ditësh gjendet në SHBA, në përpjekje për të ribashkuar familjen e saj, pas angazhimit në politikë për disa vite.

Hajdari ka postuar një foto të vajzës dhe të bashkëshortit të saj, teksa shihen të dy të lumtur, ndërkohë që vetë Hajdari nuk do të jetë pjesë e katërvjeçarit të ardhshëm në Kuvend, pasi nuk u zgjodh deputete.

Vetë Rudina kishte treguar disa kohë më parë, se kishte pasur një ftohje në marrëdhënien me bashkëshortin, për shkak të largësisë, por duket se tashmë gjithçka është lënë pas krahëve, dhe i është bashkuar atij në SHBA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here