“Ne nuk jemi barbarë”, Rama ‘këshillon’ demokratët: Se mu derdh dhe kafja…(Incidenti)

0

RAMA: Mu derdh kafja se paskam harruar ta pi. Politika nuk mund të katandiset në luftë me cekiçë. Ne nuk jemi barbarë.

Nuk po u kërkoj votën por u lutem tu varni teneqen që të dyve dhe të shpëtojnë opozitën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu