Njerëzit ‘neveriten’ nga reperja/Hapi adresë në OnlyFans dhe fitoi $1 milion për pak orë

0

Bhad Bhabie, ndryshe e njohur si vajza e “Cash me outside”, emri i vërtetë i së cilës është Danielle Bregoli, postoi një video në TikTok me të ardhurat e saj nga Only Fans, $1,092,762.63.

“Jo keq për 6 orë. Thyem rekordin e OnlyFans”, shkroi ajo.

Thuhet se llogaria mund të arrijë $5 milionë në 24 orë, por ndërsa shumë njerëz po paguajnë dukshëm para për të parë fotot e reperes, të tjerë duken të shqetësuar nga ky fakt.

“Wow ju keni shpenzuar gjithë paratë për të parë një vajzë që sapo bëri 18 vjeç?”, shkruan dikush.

“Çdo ditë e më shumë humbas besimin në racën njerëzore”, “Kushdo që ka paguar para, ka probleme”, “I dhatë asaj një million dollarë për pak orë WTF”, “E neveritshme”, shkruajnë të tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here