Njihuni me Këmbimin Valutor, 15 janar 2022

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.4 Shitet 107.4

Euro: Blihet 122.1 Shitet 122.7

Paundi Britanik : Blihet 145.5 Shitet 146.3

Franga Zvicerane: Blihet 116.5 Shitet 117

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu