Nuk e fsheh më/ Në ditëlindjen e djalit, Olta shfaq për herë të parë Dorin

0

Sot është një ditë e veçantë për Olta Gixharin. Djali i saj, Amari feston ditëlindjen dhe mbush 3 vjeç. Në këtë ditë speciale për vogëlushin Olta ka postuar një foto familjare. Ajo shihet me Amarin dhe Dorin, të cilin për herë të parë e shfaq plotësisht në një foto.

Nuk e fsheh më/ Në ditëlindjen e djalit, Olta shfaq për

“Familja eshte pika ime me e rendesishme!
Faleminderit per urimet tuaja dhe ju uroj te jeni te lumtur me te dashurit tuaj. Me shume dashuri nga ne te tre”, shkruan Olta duke marrë shumë urime nga miqtë, kolegët e fansat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu