‘O Arkimed, po pate b*ythë hajde! Ti më ha k*** mua’. Përplasen sërish Cllevio dhe Stresi

0

Pas një videoje-live që realizoi, ku paralajmëronte Cllevion që “të rrijë urtë”, reperi publikoi edhe një foto në Instastory krahas së cilës shkruante: “Të shkel me këmbë pra.”

TIRANË- Kur dukej se gjakrat u qetësuan dhe mes reperëve më në fund ishte vënë paqja, ujërat ndryshuan sërish dhe akuzat dhe kërcënimet vërshuan në ‘TikTok’.

Në “live” e para dy ditësh Cllevio tregoi se shoku i tij, Arkimed Lusha (Stresi) kishte shkuar për ta vizituar në shtëpi. Dyshja u parë duke shkëmbyer batuta dhe u ulën të bisedonin sikur mos të kishte ndodhur asgjë. Por një ofendim i Cllevios kundrejt Noizyt, trazoi ujërat e një paqeje e cila që në fillim nuk dukej solide dhenxiti një reagim të ashpër publik nga ana e Stresit në rrjetet sociale.

Pas një videoje-live që realizoi, ku paralajmëronte Cllevion që “të rrijë urtë”, reperi publikoi edhe një foto në Instastory krahas së cilës shkruante: “Të shkel me këmbë pra.”

Menjëherë pas kësaj ka reaguar edhe Cllevio i cili përmes disa postimeve në Instagram, ofendon publikisht Stresin dhe e fton që shkojë te ai që të përballen.

“O Arkimed nëse e ke për mua atë “të shkel me këmbë”, dëgjo këtu. Se të shikoj që je në Vlorë, po pate b*thë se e di që s’ke b*thë hajde e do të zbres poshtë pallatit të degjeneroj. Kur them të degjeneroj, të degjeneroj mos më hap luftë ti mua ore pederast i vogël. Nga sot po të kapa do t’i shkul dhëmbët mabje mend. Dhe mos më fut më njeri për muhabet, po të kapa nga sot që më bën mua disse tit ë shkel me këmbë ti më ha k**in mua. Pederast”, shprehet Cllevio gjatë videos.

Ndërkohë Stresi ka publikuar një video thjesht duke qeshur, pas deklaratave të Cllevios.

Kujtojmë se ditën e djeshme Stresi e paralajmëroi Cllevion të rrijë mirë e mos të rrijë duke argëtuar disa fëmijë në Tik Tok. Një fjali e dëgjuar kjo edhe nga deklarat e Noizyt kundrejt reperit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu