Pak ditë para finales, Deamishel tregon ndjesitë

0

Teksa po tregonte hap pas hapi mënyrën se si bën grimin, Deamishel foli edhe për ndjesitë që ka këto ditë, përpara finales.

Ajo tha se është pak e stresuar jo nga fakti se kush do shpallet fitues, por nga fakti që në shtëpi kanë mbetur 4 banorë që janë “depresivë”.

Dea tha se nuk e mban dot vendi kur mendon se për pak ditë do bashkohet me familjarët dhe miqtë e saj.

Ndërkohë që fliste për ndjesitë e finales, Deamishel kërkoi që kamera të fokusohej te ajo, pasi po bënte një tutorial për mënyrën se si bën grimin çdo mëngjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu