Palosen dy makina në aksident. Përfshihet edhe një person me biçikletë, 3 të plagosur

0

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në aksin Shëngjin-Lezhë.

Dy automjete janë përplasur, por nuk ka munguar edhe një biçikletë e rastit.

Si pasojë janë plagosur tre persona, por janë jashtë rrezikut për jetën.

“Në aksin rrugor Shengjin-Lezhë ,në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete. Kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetase ,të cilat ndodheshin pasagjere në këto mjete. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje , po kryhen veprimet, shkruhet në njoftimin e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here