Panik në familje/ Gjarpri me zile, 2.5 m i gjatë , hyn në shtëpi, kafshon 2 kuaj (VIDEO)

0

Një familje në Libohovë, është tmèrruar ditën e sotme, teksa brenda shtëpisë së tyre ka hyrë një gjárpër me zile, me një gjatësi të fríkshme prej 2.5 m.

Ngjarja ndodhi në shtëpinë e kryefamiljarit L.H dhe reagimi i shpejtë i njërit prej anëtarëve të familjes bëri të mundur që të shpètonin nga píckimi i rrèzikshëm i tij. Nië i ri nga familja ka marrë shpejt një lopatë pranë banesës dhe e gòditi gjárprin, duke e shmangur atë nga píckimi i një anëtari të familjes.

Sipas dëshmisë së dy banorëve, gjárpri i pazákontë kishte píckuar dy kuaj. Shkak për rritjen e agrèsivitetit të tij mendohet se është pikërisht moti i nxehtë dhe mungesa e ujit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu