Paraqiten të helmuar në spitalin e Fierit disa persona, mister shkaqet

0

Disa persona janë paraqitur në spitalin Rajonal të Fierit, me dyshime helmimi. Ende nuk ka asnjë informacion mbi shkaqet, numrin e të shtruarve dhe nga vijnë.

Ndërkohë, siç mëson abcnews.al pranë këtij spitali, në urgjence, ka disa forca te policisë që nuk lejojnë futjen brenda të medias.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu