Pas pak fillon Kupa e Botës, shikoni pamjet e stadiumit

0

Tifozët kanë mbushur tashmë shkallët e stadiumit para ndeshjes hapese të Kupës së Botës në mes Katarit dhe Ekuadorit e cila starton në 17:00.

tifozët kanë mbushur tashmë shkallët e stadiumit dhe po e presin me entuziazëm nisjen e Kupës së Botës.

Është vet faqja zyrtare e FIFA-s e cila ka publikuar fotografi me shkallët e stadiumit të stërmbushura me tifozë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu