Pëfshihen në aksident 3 automjete, 4 të plagosur

0

Tre automjete jane perfshire nje aksident ne aksin rrugor Plepa-Shkozet.

Si pasoje e perplasjes kater persona perkatesisht tre drejtuesit e automjeteve dhe nje pasagjer kane mbetur te plagosur.

Ata jane transportuar drejt spitalit te Durresit ku ndodhen nen kujdesin e mjekeve pa rrezik per jeten.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e shkakunt të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu