- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Artan Shqau

1895 POSTIME
0 KOMENTET

Helmimi nga ushqimi/ 3 rregullat kryesore të shërimit

Bakteret janë të paevitueshëm në çdo ushqim që njerëzit konsumojnë çdo ditë. Megjithatë, nëse njeriu nuk tregon kujdes në përpunimin, gatimin dhe ruajtjen e...

Zgjidh Kandidatin e preferuar në Zgjedhjet e 25 Prillit

Zgjidh Kandidatin! Votoni kandidatin tuaj të preferuar nga PS, PD apo LSI në Qarkun Elbasan. Përmes këtij sondazhi Infowebtv.com ju jep mundësinë të zgjidhni...

Ndotja nga industria, thirrje për qytetarët të raportojnë për problemet qe i shqetësojnë

Ndotja e ajrit mbetet shqetësimi më i madh i banorëve të qytetit të Elbasanit. Përqendrimi i industrisë së rëndë në një zonë të vetme...

Na ndihmoni të investigojmë pasojat e shkaktuara nga HEC-et

Përgjatë dekadës së fundit, me dhjetra koncesione për ndërtime hidrocentralesh të vegjël janë miratuar për bashkitë e Librazhdit, Gramshit dhe Elbasanit –përfshirë edhe zonat...

Sondazh per zgjedhjet ne Kosove

Me 14 shkurt zhvillohen zgjedhjet parlamentare ne Kosove. Sipas jush kush i fiton zgjedhjet:

Personazhi i vitit në Politikë

Ervin Saraçi Ervin Saraçi u nda nga jeta në 11 Dhjetor 2020 dhe në nder të kujtimit të tij ne kemi vendosur që në Kategorinë...

Personazhi i vitit në fushën e Mjekësisë

Ergys Mici Ergys Mici lindi më 04.07.1981. Në vitet 2000-2006 përfundoi studimet “Master i nivelit të parë” në Fakultetin e Mjekësisë së përgjithshme, dega “Mjekësi...

Personazhi i vitit në fushën e Arsimit

Anila Çota Anila Çota  u lind në Tiranë më 28 gusht 1964. Për shkak të angazhimeve të prindërve të saj  ka jetuar  në Tirane, Pukë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img