Përplaset kokë më kokë me Gavin, mbrojtësi i Barçës dërgohet në spital Panik në ‘Camp Nou’!

0

SPANJË– Frikë e madhe në ‘Camp Nou’ në takimin midis Barcelonës dhe Celta Vigos. Dy lojtarët e Barcelonës, Gavi dhe Ronald Araujo ishin protagonistët e pafat të një përplasjeje në mesfushë.

Nga pamjet dukeshin se lojtari spanjoll mund të dëmtohej rëndë, por Araujo nuk u çua dhe tregoi vështirësi në frymëmarrje. Stafi mjekësor i Barcelonës i shkoi menjëherë në ndihmë, por si për ironi të fatit pati për disa minuta pati edhe bllokim të barelës në momentin kur po futej në autoambulancë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu