Plagosen dy persona në Prizren

0

Dy persona janë plagosur të mërkurën në fshatin Gjonaj të Prizrenit. Zëdhënësi i policisë rajonale për Prizren, Vesel Gashi, ka thënë se njëri është plagosur me armë zjarri e tjetri me mjete të forta.

“Në këtë incident janë të plagosur dy persona, njëri me armë zjarri dhe tjetri me mjete të forta. Të njëjtit janë dërguar për trajtim shëndetësor për në Spitalin Rajonal të Prizrenit”, ka thënë ai.

Personat e dyshuar janë të njohur për Policinë e Kosovës, ndërsa autoritetet janë në kërkim të tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu