Policia arreston biznesmenin e njohur me armë në brez

0

Policia e Shkodrës ka arrestuar sonte biznesmenin Isuf Isufi. Ai është arrestuar gjatë një kontrolli të befasishëm të bluve të Shkodrës të cilët gjatë kontrollit i kane gjetur atij një pistoletë pa leje.

Ai është ndaluar dhe arrestuar nga uniformat e policisë së Shkodrës dhe është shoqëruar në Policinë e Shkodrës.

Isuf Isufi, njihet si biznesmen në Shkodër, ndërkohë që disa vite më parë ishte edhe zv/president i Vllaznisë.

Isuf Isufi është vëllai i Hasan Isufit, i cili në Prill të vitit 2020, plagosi një tjetër person

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here