Policia e Fierit dhe RENEA rifillojnë operacionin për gjetjen e mjetit që dyshohet të ketë rënë në lumin Seman

0

 

Drejtues i mjetit ishte 26-vjeçari Mateo Lika, fati i të cilit ende nuk dihet pasi humbi kontaktin me familjen dhe të afërmit mëngjesin e të dielës, ditën e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu