Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

0

Protestuesit iu kanë vënë flakën gomave të vendosura para kordonit policor.

Pasi gomat kanë marrë flakë, policia ka reaguar menjëherë dhe ka shuar zjarrin.

Protestuesit kërkojnë prej disa javësh dorëheqjen e kryebashkiakut Erion Veliaj pas zbulimit të aferës “5D” dhe arrestimit të tre drejtorëve të bashkisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu