“Pse nuk pritët të ikte Rama jashtë vendit dhe ta mbyllnit”, aktori i njohur revoltohet ndaj kontrollorëve

0

Aktori I njohur, Ledio Lako ka reagur mbi shpalljen e paaftësisë për punë të kontrollorëve, ndërsa i ka bërë dhe një ‘vërejtje’.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Lako iu drejtohet kontrollorëve me një pyetje, “Pse nuk pritët deri sa të ikte Edi Rama në Turqi apo në një shtet Europian dhe pastaj ta mbyllnit”.

“Këta të Albcontrol kanë bërë një gabim! Duhet të prisnin sa të ikte Rama në Turqi apo në një shtet Europian dhe pastaj ta mbyllnin! Le të vinte me skafin e ndonjërit pastaj,”- shkruan Lako.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here