Publikohet projekti përfundimtar si do duket Durrësi. Rama zbulon maketin e studios urbanistike në Dubai

0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e projektit të përfunduar të Durrësit.

Kreu i qeverisë zbuloi maketin në studion urbanistike në Dubai.

MIRËMËNGJES dhe me maketin e përfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, që tani ndodhet në Portin e Durrësit, aty ku së shpejti do të nisë të ndërtohet një prej porteve më të mëdha e më të bukura turistike të Mesdheut, ju uroj një ditë të mbarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here