Punonjësja vret të moshuarën dhe njofton policinë: Ejani se e mbyta

0

E rëndë në Greqi. Një 45-vjeçare me inicialet F.F.., e cila kujdesej për një të moshuar, e ka mbytur këtë të fundit.

Vrasja e të moshuarës e cila ndodhej në shtrat, nga punonjësja e saj ka tronditur vendin.

Autoritetet kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur të moshuarën të shtrirë dhe 45-vjeçaren në vendin e ngjarjes të cilën e kanë arrestuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu