Pushimet në jug të Shqipërisë, Dua Lipa “djeg” me ‘O hajde luj qyqek!’ (VIDEO)

0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa po i shijon në maksimum pushimet në Shqipëri.

Ndërsa gjatë paraditës çlodhet në plazhet e kristalta të detit Jon, mbrëmjeve feston me miqtë dhe familjen e saj.

Dhe po flasim për festa alla shqiptarçe, me muzikë popullore, valle e kërcim me gotë mbi kokë.

Dua ka postuar një video së fundmi, ku duket se po argëtohet pafund nën ritmet e këngës popullore “Qyqek”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu