Puth vajzën 10-vjeçare në buzë, ndjekësit i kthehen keq David Beckham!

0

David Beckham postoi në Instagram të premten për të ndarë një imazh që tregonte atë duke puthur në buzë vajzën e tij 10-vjeçare Harper.

Imazhi shfaqi dyshen duke bërë një shëtitje në park dhe duke ndarë momentin e ëmbël, në një qëndrim sfidues të 46-vjeçarit, i cili është përballur me kritika në të kaluarën për shpërndarjen e imazheve ku shihet duke u puthur me Harper.

Ashtu si me komentet e mëparshme nga fansat, ndjekësit shkuan në seksionin e komenteve për të vlerësuar fotot, me disa që i quanin imazhet të bukura dhe mbronin yllin, ndërsa të tjerë këmbëngulën se ajo ishte shumë e rritur për këtë gjest. David dhe Harper ishin mbështjellë ngrohtësisht në të ftohtin në dy imazhe, me këtë të fundit duke u puthur në buzë.

Duke shkuar në seksionin e komenteve, kritikët shkruajnë: Ajo është një vajzë e madhe dhe tani është koha që ju të ndaloni së puthuri në buzë”. “E keqe të puthësh vajzën tënde”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu