Qeni xheloz kafshon për vdekje binjaket e sapolindura, e ëma po bënte muhabet me komshien

0

 

Dy binjake të sapolindura u kafshuan për vdekje nga qeni i shtëpisë, teksa mamaja e tyre ishte në dhomën tjetër duke biseduar me një fqinj.

Labradori xheloz për lindjen e binjakëve i sulmoi të sapolindurat dhe u shkaktoi vdekjen.

Mamaja e tyre nxitoi për në dhomë për të shpëtuar të bijat teksa dëgjonte të qarat e tyre, por ishte tepër vonë.

Ajo e tërhoqi qenin e dhunshëm larg binjakeve, por dëmi tashmë ishte bërë… 29-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj kishin 9 vite që përpiqeshin të bënin fëmijë.

Burimi: Daily Mail |JOQ

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu