Rama: Vijon puna për 31 pallate në Shijak, ja sa familje do të akomodohen

0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke publikuar pamje nga procesi i Rindërtimit. Rama ka postuar një video nga Shijaku, ndërsa thotë se po punohet për 31 pallate, ku do të akomodohen edhe 660 familje, të cilat janë prekur nga tërmeti i 26 nëntorit 2019. Më herët janë dorëzuar 802 shtëpi.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe nga Shijaku ku pas dorëzimit të 802 shtëpive puna vijon pa u ndalur dhe për 31 pallate ku do të akomodohen edhe 660 familje, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu