Reperi i njohur sërish baba, dalin pamjet e ëmbla nga festa e zbulimit të gjinisë

0

Lyrical Son po bëhet sërish baba pasi ai dhe gruaja e tij Gresa, të cilët janë prindër të dy vajzave, po presin djalë.

Çifti realizuan edhe festën e zbulimit të gjinisë në Amerikë dhe ndanë me ndjekësit fotografi nga dita e veçantë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu