Rrahu gruan, arrestohet i dehur shqiptari në Itali, bashkëshortja justifikon të nxirat në trup, s’pranon që dhunohet

0

ITALI- Një 35-vjeçar shqiptar është vënë në pranga në Itali pasi akuzohet se ka dhunuar partneren e tij. Mediat shkruajnë se shqiptari kishte qenë i dehur në momentin që kishte shkuar në banesë dhe kishte rrahur gruan. Autoritetet e gjetën të renë me shenja dhunë në momentin që shkuan të arrestonin 35-vjeçarin.

Arrestimi i tij është bërë pas denoncimit të fqinjëve, pasi vetë gruaja nuk kishte njoftuar askënd dhe madje kur ishte pyetur, kishte mohuar se e kishte rrahur bashkëshorti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu