Rrëshkiti në banjo, humb jetën një shtetas

0

 

Një 67 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht si pasojë e rrëzimit në banesën e tij, konkretisht ne banjo.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Lagjen numër 4 në qytetin e Pogradecit. Burime bëjnë me dije se, viktima i identifikuar si Faredin Hoxhalli është gjetur pa jetë nga familjarët, ndërsa parapralisht dyshohet se ka rrëshqitur në banjë dhe ka rënë.

Trupi është transportuar në morgun e qytetit ndërsa pritet edhe autopsia mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes ndërkohë që policia po heton ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here