Sherr masiv, fermerët godasin njëri-tjetrin me lopata kokës

0

 

Një konflikt i rèndë fizik me mjete të forta ka ndodhur ditën e sotme mes fermerëve në Berat.

Ata janë gòditur me lopata në kokë në fshatin Dronovic. Burime thonë se janë gòditur me lopata në kokë.

Nuk dihet ende se çfarë i ka shtyrë fermerët që të debatojnë me njëri-tjetrin dhe të konfrontohen fizikisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu