Sherr me armë mes dhëndërit dhe vjehrrit

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një sherr midis vjehrrit dhe dhëndrit ka degjeneruar në përdorimin e armëve të zjarrit.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka pasur persona të lënduar.

Raportohet se konflikti ka ndodhur në fshatin Grudë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë të mundur shoqërimin e dhëndrit dhe vjehrrit për në rajon.

Ende nuk janë bërë të ditura arsyet e konfliktit midis tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu