Sherr me thika, plagosen 3 adoleshentë

0

3 adoleshentë janë plagosur me thikë pas një konflikti të çastit në qytetin e Durrësit.

3 adoleshentë janë plagosur me thikë pas një konflikti të çastit në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të Durrësit mbrëmjen e djeshme.

Tre të rinjtë e plagosur me iniciale A.B., 16 vjeç, F.D., 17 vjeç, dhe S.I., 16 vjeç ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve, të cilët kanë plagosur 3 të rinjtë pas sherrit që kanë pasur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu