Shoferi humb kontrolli, kamioni rrëzohet në një zonë të pyllëzuar, një i plagosur rëndë

0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme pranë fshatit shtepëz të Gjirokastrës.

Burimet bëjnë me dije se shoferi i një kamioni ka humbur kontrollin dhe për pasojë është rrëzuar në një zonë të pyllëzuar.

Nga informacionet e deritanishme bëhet me dije se një person është dëmtuar rëndë. Zjarrfikësit dhe policia niset drejt vendit të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu