Shoferi me shpejtësi në vizat e bardha, në gjendje të rëndë një person

0

Aksident në Nishtulla.
Automjeti përplas këmbësorin tek vizat e bardha
Drejtuesi i mjetit ka njoftuar ambulancën dhe policine
I lënduari është në gjendje kritike për jetën
Shoferi me shpejtësi skëterrë nuk ka mundur të frenojë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here