Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni, pasi tifozët shqiptarë kanë goditur me shishe tifozët polakë

0

Është ndërprerë ndeshja Shqipëri-Poloni pasi tifozët shqiptarë kanë goditur me shishe tifozët polakë , në momentin kur po festonin golin e avantazhit.

Nderpreja e ndeshjes eshte bere ne minutet 77, menjehere pasi Polonia kaloi ne avantazh kur skuadra jone po bente nje loje teper te bukur.

Tifozet nuk kane duruar festimin e futbollisteve polake dhe kane shperthyer me thirrje kunder dhe duke goditur me shishe.

   

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here