“S’i kam çuar ekspert Bashës për ‘detin’ “, Meta: Me Ramën s’kisha raport në 2009

0

META: Basha gënjen hapur se unë i kam dërguar një ekspert me Ramën për Marrëveshjen me Greqinë. Në atë kohë une nuk kam patur raporte me Ramën. Rama mund t’ja ketë dërguar ekspertin, por unë jo. Pse unë i thashë Bashës, shmang Kryeministrin dhe Presidentin? Basha gënjen dhe nëse pranon që Rama i ka çuar ekspert kjo është çështje e tyre. është fakt që në raport me Marrëveshjen me Greqine, Basha ka bërë dopjo lojë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu