Sot është një prej yjeve të rrjeteve sociale, modelja tregon se si e braktisi i dashuri se nuk i dukej tërheqëse

0

Një vajzë ka pranuar se i dashuri e kishte braktisur pasi sipas tij ajo  nuk ishte mjaftueshëm e bukur , ndërsa tashmë ajo është një modele e suksesshme.

Përdoruesja e TikTok-ut e njohur me nofkën @kim.decker, tregoi sesi tani po punon si modele dhe duket krejt ndryshe në krahasim me para disa viteve.

Në videon e publikuar që ka marrë mbi 100 mijë shikime, ajo tregon fotografitë para dhe pas.

Ajo ka shkruar: Unë: pra, dëshiron të ndahesh sepse nuk jam mjaftueshëm tërheqëse. Ai: Nuk je mjaftueshëm e bukur.

@kim.decker

Don’t let this flop #foryou

♬ original sound – xxtristanxo

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu