Stuhi rëre në Illinois, gjashtë të vdekur dhe dhjetëra të plagosur (VIDEO)

0

Një stuhi rëre goditi Illinois (SHBA) të hënën më 1 maj, duke shkaktuar aksidente të shumta që vranë të paktën gjashtë persona në Interstate 55.

Për më tepër, sipas policisë, më shumë se 30 persona kanë mbetur të plagosur të më shumë se 60 automjeteve, duke përfshirë dy kamionë të cilët kanë marrë flakë.

Aksidentet kanë ndodhur në mëngjes, viktima janë disa nga shoferët që kanë qenë në radhë duke udhëtuar në fushat e mëdha të Midwest.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu