Surpriza e Einxhel/Dy mikeshat e moderatores acarojnë Arbanën: Takimi juaj perfundon

0

Moderatoret Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca kanë surprizuar Einxhel Shkirën në shtëpinë e Big Brother Vip. Një gjes i Fjoralbës ka bërë që moderatorja Arbana Osmani të nevrikoset, duke ia u ndërprerë takimin.

Modertorja Fjoralba Ponari i dha një mesazh të koduar Einxhelit sesi po shihet lidhja e saj nga jashtë dhe që të mos ç’fokusohet nga objektivi se përse ka hyrë në Big Brother VIP. Në këtë moment, ka ndërhyrë Arbana Osmanit, e cila ndërpreu takimin e vajzave dhe i “dënoi” duke mos i lejuar të takonin DJ Dagzin.

“Jo, Fjoralba, Argjira, takimi juaj perfundon ketu”- tha Arbana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu