Surpriza në dashuri, horoskopi ditor

0

Dashi

Aventurat, flirtet dhe netët erotike janë në rend të ditës për ju e megjithatë po kërkoni diçka tjetër apo jo? Nga ana tjetër jini vigjilentë për marrëdhëniet tuaja të punës, mos i humbisni aleatët e çmuar.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Afërdita do të hyjë në shenjën tuaj duke filluar nga data 28 maj, shfrytëzojeni sa më shumë. Përdorni sharmin që ju karakterizon për të arritur qëllimet tuaja.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Përfitoni nga kjo Hënë e favorshme për të çuar përpara marrëdhëniet tuaja. Në punë keni një periudhë të mirë që do ju shoqërojë gjatë gjithë muajit.

Gaforrja

Këtë të enjte 12 maj shumë çifte do të jenë në kushtet e debateve të vazhdueshme për gjëra të parëndësishme, përpiquni të mos bini pre duke u marrë me to. Nëse jeni të vetëpunësuar, mund të keni disa probleme.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Çiftet që duan të bëjnë hapa para në raportet e tyre do të jenë në një periudhë të favorshme. Nëse jeni duke pritur për një konfirmim për punën, ai do të vijë së shpejti.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Për të dashuruarit do të ketë shumë surpriza. Në punë, megjithatë, kjo është një periudhë që i kushtohet reflektimit.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Hëna në shenjën tuaj fillon të japë fryte, do t’i shihni ato së shpejti. Në përgjithësi, në punë mund të flasim për rikuperim krahasuar me javët e kaluara.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hëna në shenjën tuaj, me siguri do të sjellë diçka më shumë në marrëdhëniet tuaja. Nëse keni ndonjë çështje të pazgjidhur profesionale, është koha për t’a zgjidhur.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Asgjë nuk mund ta ndalë pasionin e vrullshëm të javëve të ardhshme, ju jeni dashnorë të pamposhtur. Puna vazhdon, por energjitë kanë filluar të pakësohen, përpiquni të relaksoheni.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Kjo e enjte është një ditë padyshim pozitive për dashurinë dhe marrëdhëniet në çift. Kushtojini vëmendje propozimeve të kësaj periudhe në punë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Tani që Hëna është rikthyer për t’ju bërë shoqëri, pritet një fundjavë vërtet interesante. Jeni në trazira në punë, por ka perspektiva të mira.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Mos u dekurajoni, dashuria është gjithmonë afër dhe ju presin të reja të këndshme. Në punë, mjafton edhe pak durim dhe do të shpërbleheni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu