- Advertisement -spot_img

TAG

18 maj 2021

Edicioni i 65 i Eurovizion, lista e vendeve që do të garojnë në gjysmëfinale, ja ku renditet Shqipëria

EBU njoftoi rendin e paraqitjes së 16 dhe 17 vendeve që do të shfaqen përkatësisht në gjysmëfinalet “A” dhe “B” të Eurovizionit të 65-të....

Latest news

- Advertisement -spot_img