- Advertisement -spot_img

TAG

18-vjecar

Arrestohet 18-vjeçari shqiptar në Itali, merrej me punë të paligjshme

Një 18-vjeçar shqiptar, ka rënë në prangat e policisë italiane pasi akuzohet për armë mbajtje pa leje si dhe për drogë. Mësohet se shqiptari i...

Latest news

- Advertisement -spot_img