- Advertisement -spot_img

TAG

18-vjecar

Aksident i rëndë/ Automjeti përplaset me kamionin, ndërron jetë 18-vjeçari

Një 18-vjeçar me inicialet A.Z, ka humb jetën dhe dy të tjerë janë lënduar në një aksident që ka ndodhur në rrugën Ferizaj-Gjilan. Sipas Policisë,...

Ndërron jetë djali 18-vjeçar i ish-mesfushorit të Gjermanisë

Një ngjarje e rëndë i ka ndodhur ish-mesfushorit të Gjermanisë, Michael Ballack. Ish-lojtari i Bayern Munchen ka marrë lajmin e hidhur të ndarjes nga...

I dehur dhe me kanabis në makinë, arrestohet 18 vjeçari

Katër persona kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se një 18-vjeçar është arrestuar...

Arrestohet 18-vjeçari shqiptar në Itali, merrej me punë të paligjshme

Një 18-vjeçar shqiptar, ka rënë në prangat e policisë italiane pasi akuzohet për armë mbajtje pa leje si dhe për drogë. Mësohet se shqiptari i...

Latest news

- Advertisement -spot_img