- Advertisement -spot_img

TAG

20-vjecare

Tragjike/ 20-vjeçarja humb betejën me Covid-19 (Emri+Foto)

Koronavirusi i ka marrë jetën një vajze 20-vjeçare me origjinë nga Tropoja, por me banim në Gjakovë. Lajmi është publikuar prej mediave kosovare, ku bëhet...

E rëndë/ 20-vjeçarja lihet e vdekur në derën e spitalit, e pikasin mjekët

Një vajzë rreth moshës 20 vjeç është dërguar dhe është lënë pa shenja jete në derën e spitalit në Ferizaj. Viktimën e kanë pikasur...

Vrasja makabre e 20-vjeçares greke/ Zbulime shokuese, AND-ja e bashkëshortit gjendet tek shiriti izolues

Kërkimi për vrasësit e Caroline në Glyka Nera të Greqisë po merr një kthesë të re, pas akuzave që dolën në dritë për psikologen...

Kapet në flagrancë 20-vjeçari duke transportuar emigrantë të paligjshëm

Një 20 vjeçar është arrestuar sot nga Shërbimet Kufitare të Kakavijës pasi është kapur duke transportuar 5 emigrantë të paligjshëm kundrejt pagesave të caktuara. 20-vjeçarit...

Kunati i 20-vjeçares që vdiq pas lindjes:”Duam autopsinë. Na thanë se është keq kur kishte vdekur”

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Gjirokastër, ku një vajzë 20 vjeçare ka humbur jetën pas lindjes së fëmijës, kanë reaguar menjëherë familjarët...

Latest news

- Advertisement -spot_img