- Advertisement -spot_img

TAG

2021

Publikohet lista e Eurovizionit, ja kur do të përformojë Anxhela Peristeri

Është publikuar sot radha si do të këndojnë të gjithë pjesëmarrësit në festivalin evropian të muzikës Eurovizion. Shqipëria përfaqësohet nga Anxhela Peristeri me këngën ‘Karma’...

Trendet që do të dominojnë modën në 2021-in

Pas një viti të vështirë, nuk mund të mos pyesim veten se çfarë kanë rezervuar ditët e ardhshme për ne. Përsa i përket veshjeve,...

Parashikimi i motit 14 janar 2021

Pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime dhe vranësira. Pritet që në pjesën e dytë të ditës vranësirat të shtohen në...

Horoskopi 13 janar 2021

Dashi- Sot pritet të jetë një ditë mjaft interesante në planin sentimental, por duhet të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë. Është momenti...

Parashikimi i motit 13 janar 2021

Sipas MeteoAlb, vendi ynë paraqitet në kushte të qëndrueshme atmosferike deri në orët e mesditës. Por në orët vijuese vranësirat do të shtohen duke...

Horoskopi 12 janar 2021

Dashi- Fati do të jetë në anën tuaj sot, me intuitë do të arrini që të merrni vendimet e duhura. Në punë gjithçka do të...

Horoskopi 11 janar 2021

Dashi- Një ditë të keqe do të kaloni sot. Ju mund të bëheni viktimë e komploteve, nga miqtë dhe kolegët në punë. Duhet të keni...

Parashikimi i motit 11 janar 2021

Sipas MeteoAlb, deri në orët e mesditës vendi ynë do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje të pakta. Ndërsa...

Horoskopi 8 janar 2021

Dashi-Një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje, pasi yjet ndikojnë së tepërmi për konsolidimin e raporteve dhe nga ana tjetër ju...

Parashikimi i motit/Reshje shiu në të gjithë territorin e Shqipërisë

Sipas MeteoAlb, kushtet e paqëndrueshme atmosferike mbeten dominuese në vendin tonë, duke bërë që vranësirat e shpeshta të sjellin reshje shiu në pjesën më...

Latest news

- Advertisement -spot_img