Trendet që do të dominojnë modën në 2021-in

0

Pas një viti të vështirë, nuk mund të mos pyesim veten se çfarë kanë rezervuar ditët e ardhshme për ne. Përsa i përket veshjeve, në vitin që lamë pas kishte një shpërthim të çantave të vogla, veshjeve të viteve 2000.

Gjithashtu, dhe jo më pak të rëndësishme: maskat mbrojtëse. Dhe ndërsa portofoli i modës 2021 është bosh për momentin, pasarelat tashmë kanë dhënë një shije të asaj që mund të presim të shohim këtë pranverë.

Modele psikedelike të viteve ’70

Çanta ekstra të mëdha

Thuaju lamtumirë mini-çantave të vitit 2020. Çanta e 2021-it është e gjerë dhe shumë më e madhe.

Modele me thurje chunky

Duke luajtur me komoditetin dhe ngrohtësinë që shumë kërkuan në vitin që lamë pas, rrobat e thurura do të dominojnë 2021-in. Nga veshjet e mëngjesit deri tek xhaketat e gjerë dhe të gjata, të gjitha rrobat e thurura do të jenë jashtëzakonisht të njohura këtë vit.

Modele të tejdukshme

Ideale për shtresimin ose për të zbuluar pak lëkurën, një veshje e shtypur transparente është e domosdoshme për këtë vit.

Detajet lëvizëse

Skajet dhe detajet dekorative e bëjnë veshjen dhe më argëtuese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu